Přijmeme novou posilu na pozici obchodní asistent/ka

Obchodní asistent/ka

Hledáte stabilní zaměstnání s jistotou? Přidejte se k nám!

Jsme TONE OF STONE, zavedené a dynamicky rostoucí zakázkové kamenictví, které se specializuje na výrobu jedinečných produktů z přírodního i umělého kamene na míru. Hledáme ideálně zkušenou a spolehlivou osobu, která se stane součástí našeho přátelského týmu a nadchne se s námi pro krásu přírodního kamene.

Náplň práce:

  • Komunikace se zákazníky (osobně, telefonicky, emailem) a tomu odpovídající správa showroomu
  • Vyřizování poptávek, tvorba nabídek, potvrzení objednávek
  • Práce s ekonomickým softwarem POHODA - odpovědnost za fakturaci zakázek, správu skladu
  • Řešení a aktualizace zakázek v CRM systému Pipedrive
  • Komunikace s českými a zahraničními dodavateli, objednávky materiálů
  • Spolupráce s dalšími pracovníky společnosti
  • Administrativa a dokumentace

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práci na HPP
  • Pestrou a různorodou práci v rychle se rozvíjející firmě
  • Odborné zaškolení
  • Příjemné pracovní prostředí v Českých Budějovicích
  • Výhodné platové podmínky (odpovídající zkušenostem)
  • Odměny z obratu ke mzdě
  • Stravenkový paušál
  • Zaměstnanecké slevy na produkty
  • Pracovní doba pondělí - pátek
  • Dovolená 4 týdny
  • Nástup možný ihned

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického, stavebního nebo technického směru
  • Uživatelská znalost práce na PC, kancelářské programy MS Office (Excel, Word atd)
  • Dobré komunikační dovednosti v ústním i písemném projevu
  • Ochotu a schopnost učit se novým věcem a dále se vzdělávat
  • Znalost anglického jazyka minimálně na úrovni písemné komunikace, ideálně na komunikativní úrovni
  • Čistý trestní rejstřík
  • Praxe v zakázkovém prodeji nebo na podobné pozici výhodou
  • Uživatelská znalost programu POHODA výhodou
  • Základní znalost programu SketchUp výhodou

Osobnostní předpoklady:

  • Aktivní přístup, příjemné vystupování
  • Zodpovědnost a spolehlivost, pečlivý přístup
  • Samostatnost a dodržování termínů

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis a ideálně motivační dopis (motivační dopis není podmínkou) na adresu prace@toneofstone.cz. Těšíme se na spolupráci!

Datum zveřejnění: 01.07.2024

kamenná stěna

Napište nám

Pošlete nám dotaz, poptávku.

Souhlasíte, že Vaše osobní údaje budou použity k odeslání formuláře do e-mailové schránky společnosti, aby měla možnost odpovědět na Váš dotaz. Více info.

Nebo nám zavolejte

ikona telefon+420 727 848 107