Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací
X
Úvod    Služby    Kompletní hřbitovní architektura
slider
Úvod    Služby    Kompletní hřbitovní architektura
slider

Kompletní hřbitovní architektura

Kompletní hřbitovní architektura

Místo posledního odpočinku těch, kteří nám byli blízcí, by mělo být jejich důstojnou a decentní připomínkou. Již od starověku je výroba pomníků spojená s kamenem, který je schopen udržet vytesané jméno zemřelého navěky. Kamenný náhrobek je tak nejen tradicí, ale i věčnou připomínkou těch, kteří již nejsou mezi námi.

AKCE na urnové hroby a jednohroby pro zimu 2020/2021

Zakázková výroba hrobů, hrobek a pomníků

U nás naleznete nabídku všech druhů decentních kamenných pomníků, urnových hrobů, jednohrobů, dvojhrobů a také velkých hrobek. Mít jasnou představu o tom, jak by měl hrob vypadat, je často velmi složité, a tak vám rádi pomůžeme zvolit to nejlepší řešení. Společně vytvoříme návrh a postaráme se i o osazení celého hrobu, aby bylo toto významné místo dostatečně uctivou připomínkou všech, kteří jsou v něm uloženi k věčnému odpočinku.

Ukázka žulových desek
Ukázka mramorových desek
Dekorační kameny

Ruční sekání písma

Písmo na náhrobku v sobě ukrývá více než jen jména těch, kteří jsou pod ním uloženi. Proto je důležité vědět, co přesně má být na náhrobku vytesáno. Toto sdělení provádíme pomocí tradiční práce v podobě sekání do kamene nebo moderní metodou přesného pískování. Oba druhy písma je možné barevně upravovat, stříbřit a také zlatit 24karátovým plátkovým zlatem.

Nápisy na náhrobku si občas vyžadují i opravy či přípisy, což jsme schopni zrealizovat i mimo naši dílnu, přímo na místě, kde je náhrobek usazen.

Hřbitovní vázy, lampy a urny

Krásu i pomíjivost lidského života si připomínáme květinou, kterou přinášíme k hrobům zemřelých. Tradicí je zesnulému rozsvěcet u hrobu světlo, které symbolizuje život a naději. A někteří chtějí při každé návštěvě znovu pohlédnout svým blízkým do tváře. Proto nabízíme hřbitovní doplňky, jako jsou hřbitovní vázy, lampy, urny a zajišťujeme také výrobu pomníkových fotek.

Kontaktujte nás

Pošlete nám dotaz, poptávku.

jmeno
email
telefon
zprava

Souhlasíte, že Vaše osobní údaje budou použity k odeslání formuláře do e-mailové schránky společnosti, aby měla možnost odpovědět na Váš dotaz.

budova

Aktuálně

5 různých kamenných obkladů, 5 různých vlastností

5 různých kamenných obkladů, 5 různých vlastností

26.11.2021 | Z neforemných valounů sloužících jako základ chatrčí se postupem času stávaly díky práci lidských rukou stále sofistikovanější stavební prvky. Více než užitkovou funkci dnes kámen do interiérů přináší funkci estetickou...

26.11.2021
Náš nový pomocník byl oblečen do slušivého hávu a je připraven pracovat

Náš nový pomocník byl oblečen do slušivého hávu a je připraven pracovat

24.11.2021 | Celkový rebranding a změna značky našeho zakázkového kamenictví Jihokámen CB na TONE OF STONE se nevyhnul ani našemu vozovému parku. V tomto vizuálním stylu budou vypadat všechna naše auta.

24.11.2021
Reference: obložení fasády travertinem

Reference: obložení fasády travertinem

04.11.2021 | Zde je výsledek další zakázkové práce pod hlavičkou značky TONE OF STONE!. Tentokrát jsme vyráběli na míru a obkládali část fasády soukromé kliniky v Českých Budějovicích přírodním kamenem. Pro tuto zakázku byl vybrán travertin, který díky svým technickým vlastnostem, vzhledu a příznivé ceně patří mezi nejoblíbenější přírodní kameny. 

04.11.2021
Značka Jihokámen CB se mění na TONE OF STONE

Značka Jihokámen CB se mění na TONE OF STONE

01.11.2021 | Lidé ani kvalita se nemění. I nadále Vám budeme poskytovat zakázkové kamenické práce v prvotřídní kvalitě. Nová značka bude lépe reprezentovat naši společnost a rozšiřující se zaměření, stejně tak lokační cílení na naše zákazníky z celé ČR.

01.11.2021
Nejvhodnější přírodní kameny pro pomníky

Nejvhodnější přírodní kameny pro pomníky

30.09.2021 | Mezi nejvhodnější materiály pro výrobu pomníků patří přírodní kámen, konkrétně žula, pískovec nebo mramor...

30.09.2021
Pískovec - jeden z nejuniverzálnějších přírodních kamenů

Pískovec - jeden z nejuniverzálnějších přírodních kamenů

26.08.2021 | Díky svým mimořádným vlastnostem patří pískovec mezi nejoblíbenější přírodní kameny...

26.08.2021

Kontakty

adresa

Pražská tř. 2850/66
370 04 České Budějovice

doba
Po - Čt 7:00 - 10:30 11:00 - 16:30
7:00 - 10:30 11:00 - 15:30

 

kamenictví

kamenická výroba

pomníky a hroby

oprava hrobů

sekání a zlacení písma, přípisy, písmo na sklo

údržba a čištění pomníků, hrobů

parapety

kuchyňské a koupelnové desky

stoly

schody

okrasné kameny

obklady krbů

grilovací kameny

obklady a dlažby

stavební práce

zakázková výroba

polotovary a komplety pro kameníky

partneři

ikona kalkulačka

Kalkulátor kamenných parapetů

Spočítejte si cenu kamenných parapetů ihned a online. Včetně možnosti objednání.

Spočítatikona šipky