Kamenné obklady

Kamenné obklady z přírodního kamene
Kamenné obklady z přírodního kamene

Kámen v interiéru či exteriéru vždy dodává místu na výjimečnosti a exkluzivitě. Kámen je materiálem, který v lidech vzbuzuje pocit luxusu, což je dáno především zkušeností ze staveb, jako jsou zámky či chrámy. V nich byl kámen vždy hojně využíván a nalézáme zde takové prvky, jako je mramorová dlažba a obklady z dalších luxusních kamenů.

Zámeckou atmosféru si však můžete vytvořit i u sebe doma, pokud se rozhodnete pro kamenné obklady a dlažby. Ty v sobě snoubí celou řadu výhod, jako je odolnost, snadná údržba, univerzální použití v tradičních i moderních interiérech a široká paleta nabízených druhů kamene a jeho zbarvení.

Vybírat můžete z různých tvarů (kamenné desky, štípaný kámen a další), barev a povrchových úprav. Pro realizaci dlažeb, ať už do interiéru či exteriéru, doporučujeme zejména žuly. Díky neporéznímu povrchu se kamenná dlažba dobře udržuje, je odolná a disponuje širokou barevností. V případě zájmu vám celý projekt rádi zrealizujeme.

VELKOFORMÁTOVÉ OKLADY BOOKMATCHObklady bazénůObklady krbů

Ukázka žulových desek
Ukázka mramorových desek

Reference: obložení stěny luxusním mramorem Bianco Carrara
Reference: mramorový obklad podlahy a konferenční stolky v Písku

kamenná stěna

Napište nám

Pošlete nám dotaz, poptávku.

Souhlasíte, že Vaše osobní údaje budou použity k odeslání formuláře do e-mailové schránky společnosti, aby měla možnost odpovědět na Váš dotaz. Více info.

Nebo nám zavolejte

ikona telefon+420 727 848 107