Stavební práce

Stavební práce
Stavební práce

Kámen se ve stavebnictví používal již ve starověku a jinak tomu není ani dnes. I přesto, že nás od dob prvních kamenných staveb dělí několik tisíc let a mnoho nových technologií, kámen stále představuje základní materiál v oblasti stavebního průmyslu. Je to dáno především jeho pevností, odolností a také estetickou stránkou.

Kámen je tak i dnes součástí projektů, jako jsou protipovodňové stěny, mostní pilířeopěry, kamenem se obkládají fasády domů, je pokládán coby venkovní i vnitřní dlažba a obklady a slouží také jako obrubník u našich cest, jejichž základem jsou často žulové kostky.

Kámen je nesmrtelný, což dokazují i starověké chrámy, stojící nehnutě po tisíce let na místech, kde byly vybudovány. Pokud chcete, aby byla vaše stavba stejně odolná, rozhodně volte pro stavební práce kámen. Kamenictví v Českých Budějovicích ví, jak na to.

Jsme schopni kompletně realizovat váš projekt. Dodáme potřebný materiál jako jsou kamenné drtě, stavební kámen, obklady, dlažby apod. Následně zrealizujeme pokládku / instalaci a případně zajistíme i odvoz starého materiálu.

kamenný dům

Dodávky polotovarů a kompletů

Spolupracujeme také s kameníky a dodáváme jim polotovary a komplety. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

kamenná stěna

Napište nám

Pošlete nám dotaz, poptávku.

Souhlasíte, že Vaše osobní údaje budou použity k odeslání formuláře do e-mailové schránky společnosti, aby měla možnost odpovědět na Váš dotaz. Více info.

Nebo nám zavolejte

ikona telefon+420 727 848 107