Blue Roma

Blue Roma - Kvarcit

Technické specifikace

Převažující barva: Modrá

Doplňková barva: Žlutá, Béžová

Typ kamene: Kvarcit

Původ: Brazílie

Možná povrchová úprava kamene: Opalování, Broušení, Leštění

Více o kvarcitu

Blue Roma je dalším pokladem z brazilského ráje kvarcitů. Pro svůj unikátní namodralý vzhled je populární mezi interiérovými designéry. Blue Roma je přírodní kámen s elegantními žílami, které jsou charakteristické spíše u mramorů. Jelikož se ale jedná o kvarcit má odolnost podobnou žule. Kombinace těchto vlastností jej dělá široce univerzálním přírodním kamenem ve smyslu užití.

Skvěle se hodí do interiérů i exteriérů. Je odolný vůči poškrábání i skvrnám, je vhodný do kuchyňských prostor jako pracovní deska nebo obložení stěny, hodí se jako velkoformátový obklad do obývacího pokoje nebo komerčních prostor. Jeho kresby jsou ideální pro sesazení desek do knihy (bookmatch). Chybu neuděláte ani když jej zvolíte do koupelny nebo pro výrobu parapetů.

Sesazení desek do knihy - technika bookmatch

Bookmatch, nebo také skladba do knihy, spočívá v sesazení dvou sousedních desek kamene tak, aby vytvořily zrcadlový obraz. Podívejte se, jak vypadá sesazený kámen Blue Roma.

Kontaktujte nás    Další informace o technice bookmatch

Varianty složení desek

ikona na šířkuNa šířku
ikona na výškuNa výšku
Blue Roma - KvarcitBlue Roma - KvarcitBlue Roma - KvarcitBlue Roma - Kvarcit

Tento kámen je vhodný pro

kamenná stěna

Napište nám

Pošlete nám dotaz, poptávku.

Souhlasíte, že Vaše osobní údaje budou použity k odeslání formuláře do e-mailové schránky společnosti, aby měla možnost odpovědět na Váš dotaz. Více info.

Nebo nám zavolejte

ikona telefon+420 727 848 107