Magma Gold

Magma Gold - Žula

Technické specifikace

Převažující barva: Hnědá

Doplňková barva: Černá

Typ kamene: Žula

Původ: Brazílie

Možná úprava kamene: Broušení, Leštění

Více o žule

Magma Gold je fascinující přírodní žula, která se vyznačuje svými výraznými zlatými žílami na černém podkladu. Tato brazilská žula je známá svou jedinečnou estetikou a luxusním vzhledem. Magma Gold je ideální volbou pro interiérové i exteriérové projekty, jako jsou pracovní desky, obklady krbů a stěn, parapety, nebo krbové římsy. S tímto kamenem získáte nejen kvalitu, ale i výjimečný designový prvek pro váš domov.

Magma Gold je typická tím, že je velmi bohatá na zlaté segmenty, které převažují černý podklad. Sesterská Magma Black má jednodušší vzor s rovnými žílami a výrazně méně zlatých segmentů. Oproti nim Black Fusiondynamičtější tvar žil s výraznými strukturami.

V přírodním kameni se mohou objevit i tzv. hnízda, což jsou zakroucené, nebo spirálové vzory, připomínající otvory nebo dutiny. Hnízda nejsou vadou, ale spíše estetickými prvky, které mnoho lidí vyhledává pro jejich vzhled. Jedná se o přirozené rysy a vzory kamene, které vytváří charakteristické a jedinečné prvky. V případě, že jsou dostatečně velká a procházejí celou tloušťkou kamenné desky, lze je podsvítit, což ještě zvýrazní jejich krásu.

Black Fusion Magma Black Kontaktujte nás

Varianty složení desek

ikona na šířkuNa šířku
ikona na výškuNa výšku
Magma Gold - ŽulaMagma Gold - ŽulaMagma Gold - ŽulaMagma Gold - Žula

Tento kámen je vhodný pro

kamenná stěna

Napište nám

Pošlete nám dotaz, poptávku.

Souhlasíte, že Vaše osobní údaje budou použity k odeslání formuláře do e-mailové schránky společnosti, aby měla možnost odpovědět na Váš dotaz. Více info.

Nebo nám zavolejte

ikona telefon+420 727 848 107