Black Fusion

Black Fusion - Žula

Technické specifikace

Převažující barva: Zlatá, Černá

Doplňková barva: Zlatá, Krémová

Typ kamene: Žula

Původ: Jižní Amerika

Více o žule

Black Fusion je žula, která je známá pro svůj unikátní vzhled. Je kombinací černého základu  s výraznými zlatými a bílými žilkami. Vytváří tak unikátní vzory. Je vhodná pro interiérové i exteriérové projekty, jako jsou kuchyňské pracovní desky, obklady stěn, jídelní a kuchyňské stoly, nebo parapety a krbové římsy. Svým unikátním vzhledem dodává prostoru luxusní a moderní nádech. Black Fusion je nejen krásným kamenem, ale také odolným a trvanlivým materiálem, který zaručuje dlouhou životnost a kvalitu.

Black Fusion je typická zejména pro svůj hravý vzor s výraznými texturami. Její sesterská Magma Black se vyznačuje jednodušším vzorem s převážně rovnými žílami, zatímco Magma Gold, její bohatší varianta, má více zlatých segmentů.

V přírodním kameni se mohou vyskytovat fascinující vzory známé jako "hnízda", což jsou zakroucené nebo spirálovité struktury, které připomínají otvory nebo dutiny. Tyto vzory mají různé tvary a velikosti, a přidávají kamenům jedinečný a atraktivní vzhled. Hnízda v kameni nejsou vadou, jsou to přirozené prvky vytvářené během jeho formování. Pokud jsou hnízda dostatečně velká a procházejí celou tloušťkou desky, lze je podsvítit.

Magma Black Magma Gold Kontaktujte nás

Tento kámen je vhodný pro

kamenná stěna

Napište nám

Pošlete nám dotaz, poptávku.

Souhlasíte, že Vaše osobní údaje budou použity k odeslání formuláře do e-mailové schránky společnosti, aby měla možnost odpovědět na Váš dotaz. Více info.

Nebo nám zavolejte

ikona telefon+420 727 848 107